W dniu 8 stycznia 2011 roku na terenie Warszawskiej Strefy Off Road w Mościskach odbyła się impreza, której celem byłą zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki hojności wielu Partnerów mogliśmy spotkać się przy blasku ogniska z zaproszonymi dziećmi z rodzinnych domów dziecka, a całości imprezy przyświecał szczytny cel – 19. Finał Wielkiej Orkiestry Jurka Owsiaka.

Przybyli goście mieli możliwość przejechać się samochodami terenowymi po specjalnym torze Warszawskiej Strefy Off Road, a także upiec kiełbaskę i ogrzać się przy rozpalonym ognisku.

Piknik uświetnił swoją obecnością Pan Artur Barciś, który odpowiedziami na zadane pytania zgłębił przybyły gościom tajniki zawodu aktora. Impreza byłą doskonałą okazją do spędzenia soboty w rodzinnym gronie, a całość zbiórki do puszek została przekazana w niedzielę Moto Orkiestrze wraz z voucherem na licytację weekendowej wyprawy 4×4 ufundowanym przez W&J Toyotę Wiśniewski.

W imieniu organizatorów Moto Orkiestry dziękujemy, że „graliście” w tym roku razem z nami – wszystkim Wam i każdemu z osobna. Miniony weekend stał pod znakiem świetnej zabawy, integracji a przede wszystkim niesienia pomocy potrzebującym, co jak się przekonaliśmy jest bezcenne!

DZIĘKUJEMY!