Siema!
Stała się rzecz niesamowita, niesłychana i dotychczas niespotykana! MOTO ORKIESTRA osiągnęła pełnoletność! Tak, tak, dobrze widzicie, gramy z Wami już 18 lat i nie zamierzamy spocząć na laurach.
Tegoroczna Moto Orkiestra przy wsparciu Automobilklub Polski oraz Dzielnica Bemowo powraca 30 Stycznia 2022r.
Już od godziny 12 na terenie Automobilklubu Polski przy ulicy Powstańców Śląskich 127 odbędą się gorące licytacje wyjątkowych przedmiotów a także niesamowite przejazdy z najlepszymi kierowcami, którzy udostępnią Wam prawy fotel w swoich szybkich i wściekłych samochodach! Rajdową, wyścigową i pełną zapachu benzyny atmosferę zapewnią Wam czołowi kierowcy biorący udział w krajowych jak i zagranicznych zawodach! Na razie nie zdradzamy szczegółów ALEEEE codziennie będziemy Wam uchylać rąbka tajemnicy… Ufff jak gorąco!
Dla tych, którzy chcą nieco spokojniej wykorzystać czas na Autodromie Bemowo będzie czekać Park Maszyn w którym spotkacie perełki rajdowej, off roadowej i nietuzinkowej motoryzacji!
Na najmłodszych fanów Moto Orkiestry będzie czekać kącik rajdowy w którym pod okiem doświadczonych instruktorów jazdy sportowej zajmą prawy fotel rajdówki na specjalnie przygotowanej trasie!
Czy nam się wydaje, czy właśnie rozwialiśmy Wasze wątpliwości gdzie będziecie 30 Stycznia?
Świętujecie razem z nami 18 urodziny Moto Orkiestry!
Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!