Przedmiotem licytacji jest powierzchnia reklamowa na bolidzie Formuły Student. Formuła ta została zbudowana przez studentów Politechniki Warszawskiej. Jej przeznaczeniem był udział w prestiżowych zawodach SAE na torze Silverstone w Anglii. W zawodach tych uczestniczą studenci ze wszystkich krajów Europy jak i USA, Japonii, Australii.
Nasz bolid do tej pory był prezentowany na najważniejszych eventach motoryzacyjnych oraz naukowych, jakie odbywały się w ostatnim czasie w Warszawie. Byliśmy obecni m.in. na wystawie w Centrum Nauki Kopernik, na wystawie kół naukowych Politechniki Warszawskiej KONIK 2010, na najbardziej prestiżowym rajdzie w sezonie, czyli Warszawskiej Barbórce. Oczywiście mogliście go Państwo również zobaczyć na tegorocznej Moto Orkiestrze. Również w przyszłości będziemy się starać pokazywać go na wszelkich ważnych wydarzeniach.

Powierzchnia licytowana jest widoczna na zdjęciach załączonych do aukcji (biała ramka w sercu). Jej wymiary to 21×12. Po wylicytowaniu prosimy o zgłoszenie się do nas w celu omówienia szczegółów.

Zapraszamy na aukcję:

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=472749