„Tor, auta skrywające moc 340 koni mechanicznych, a za sterami zawodowi kierowcy, którzy czekają właśnie na Ciebie. Interesujące?
Już 15 stycznia BMW Polska jako partner Moto Orkiestra 2017 zaprasza do Automobilklub Polski, gdzie na własnej skórze będzie można przekonać się czym jest prawdziwa “Radość z Jazdy”. Nasze samochody BMW serii 1 M140i oraz BMW serii 2 M240i czekają na Was. Przyjdź i wylicytuj swoją szansę!

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strefy BMW, w której zaprezentowane zostanie BMW serii 3 330e – samochód, w którym innowacja łączy się ze sportowym charakterem i elegancją, a połączenie silnika elektrycznego i silnika BMW TwinPower Turbo oferuje to, co najlepsze do zaoferowania jest w obu napędach, zapewniając przy tym niezwykle dynamiczną i komfortową jazdę.

Na tym jednak nie koniec, podczas wydarzenia na scenie do wylicytowania będą:
– Trzy zestawy kolekcji BMW Lifestyle
– MINI Lifestyle
– Zaproszenia na przedłużone jazdy testowe BMW Serii 7
– Zaproszenie na przedłużone jazdy testowe MINI

Wszystkie zebrane środki przeznaczone zostaną Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która w tym roku wspiera ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki seniorom.”