Niezwykłe emocje, fenomenalna jazda i jedyna taka okazja na świecie – tak zapowiada się przejażdżka, którą przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Kajetan Kajetanowicz.
Trzykrotny i aktualny Rajdowy Mistrz Europy, czterokrotny Mistrz Polski poprowadzi – jako pierwszy Polak w historii! – Forda Fiestę WRC w najnowszej specyfikacji technicznej. Mistrzowski samochód zdobył w tym roku tytuły WRC (w klasyfikacji kierowców oraz producentów).

Link do aukcji Allegro

Zawodnik LOTOS Rally Team od wielu lat wspiera WOŚP. To niecodzienna okazja, by poczuć smak rajdowych emocji i zasiąść na prawym fotelu pilota obok kierowcy, który jako pierwszy w ponad 60-letniej historii cyklu mistrzostw Europy sięgał po tytuł aż trzy razy z rzędu.

Nie zwlekaj dłużej – już teraz weź udział w licytacji, z której cały dochód przeznaczony zostanie na cel 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Wszystkich informacji o aukcji, oraz w dniu rajdu udzielać będzie Łukasz Dyński z Motoorkiestry pod numerem telefonu 503 564 510 lub mailem lukasz@motoorkiestra.pl.