Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Wam za to, że graliście w tym roku razem z nami. Wasza pomoc w przygotowaniach, a także obecność na Pikniku pozwoliła nam włączyć się już po raz kolejny w tą jakże szczytną zbiórkę, a także potwierdzić obecność Moto Orkiestry w szeregach Wielkiej Orkiestry Jurka Owsiaka.
Szczególne podziękowania należą się tym, którzy już od piątku pomagali nam na Bemowie, kierowcom i ich zespołom, którzy tak bardzo przyczynili się do zapełniania banknotami naszego akwarium, prowadzącym, strażakom i wszystkim tym, którzy okazali nam swoje Wielkie serca – bez Was nie udało by się przeprowadzić zbiórki i zasilić konta Fundacji kwotą już ponad 30 tysięcy złotych!

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy – razem przyczyniliśmy się do spełnienia marzeń tych, którzy tak bardzo naszej pomocy potrzebują.

A możliwo było to dzięki wsparciu: Brenda, Las Vegas Power Energy Drink, Kamerynakask.pl, Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowego w Łomiankach, ADO Odblaski, Schwarzkopf & Hekel, Lexusa Warszawa – Wola, Szkoły Jazdy Racing, Akademii Jazdy Opla, gadzetyrajdowe.pl, F1 shop, PM Car, Blizz, Rowiński – Wajdemajer, AXAM, Stop Pijanym Kierowcom, Port Royal, Restauracji Amfitrion.

Do zobaczenia na kolejnej Moto Orkiestrze