logo KLR-jpgOrganizator Moto Orkiestry zaprasza do licytacji nagrody ufundowanej przez Kia Lotos Race – testowej jazdy wyścigowym Kia Picanto. Zwycięzca licytacji która odbędzie się na allegro i podczas pikniku, będzie miał możliwość zajęcia miejsca za kierownicą samochodu, jakim ścigają się zawodnicy w Wyścigowych Mistrzostwach Polski Kia Picanto. Odbiór nagrody nastąpi podczas oficjalnej sesji testowej dla uczestników serii Kia Lotos Race, która odbędzie się w kwietniu tego roku, na torze w Poznaniu.

Wymogiem jest posiadanie prawa jazdy, a zwycięzcy podczas jazd będzie w samochodzie towarzyszyć profesjonalny instruktor.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem klr@kia.com.pl lub klr.media@kia.com.pl

 

Kia Lotos Race to jedyna w naszym kraju, markowa seria wyścigowa o randze Mistrzostw Polski. Organizatorem zawodów jest Kia Motors Polska przy współudziale Lotos Oil oraz wsparciu Santander Consumer Bank, Santander Multirent oraz PZU i pod jurysdykcją Polskiego Związku Motorowego.

Udział w KLR mogą wziąć wszyscy posiadacze ważnej licencji wyścigowej. W 2013 roku 6 rund sezonu rozegranych zostanie na torach na Węgrzech, w Austrii, Niemczech, Czechach i w Polsce. Kierowcy ścigają się w identycznych samochodach Kia Picanto 1.2 o seryjnej mocy 85 KM i profesjonalnie przygotowanych do wyścigów samochodowych.

 

Zapraszamy do udziału w aukcji!!