Sport24.pl to największy polski portal sportowy o charakterze społecznościowym. Redaguje go prawie 200 osób – przede wszystkim kibiców-internautów. W portalu na żywo relacjonowane są rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy, Polskiej Ligi Hokeja, piłkarzy i piłkarek ręcznych oraz Speedway Ekstraligi. Oprócz doniesień ze stadionów, lodowisk hokejowych oraz torów F1 i żużlowych prezentuje równie interesujące dla kibiców piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, skoki narciarskie, oraz lekkoatletykę. Na Sport24.pl kibice mogą również poczytać o marketingowych kulisach sportu i wizerunku gwiazd. Dzięki temu Sport24.pl jest jednym z najbardziej uniwersalnych polskich portali sportowych.

Narzędzia społecznościowe na Sport24.pl umożliwiają użytkownikom zakładanie fanklubów, blogów i galerii. Pozwalają również na komentowanie wydarzeń sportowych i zamieszczanie własnych relacji. Dzięki nowym narzędziom, użytkownicy Sport24.pl mogą również tworzyć grupy znajomych, wysyłać wiadomości za pośrednictwem portalu, tworzyć listy ulubionych miejsc w sieci oraz własny kalendarz imprez i galerie zdjęć.

W poprzednim roku Sport24.pl otrzymał nagrodę Webstar Akademii Internetu dla najlepszej strony internetowej w kategorii Sport i Rekreacja w konkursie Webstarfestival. Serwis PMPG zwyciężył także w głosowaniu internautów.

Zobacz stronę Sport24.pl