pomoto_1Najwięcej emocji dostarczyli nam zawodnicy w rajdowych Subaru, Mitsubishi i Toyotach Corollach WRC oraz w wyścigowych Ferrari i Lancia. Za kółkiem Subaru Imprezy jeździł Maciek Oleksowicz. Mitsubishi Lancery prowadzili Filip Nivette oraz Rafał Rulski. Matteo Cressoni – gwiazda włoskich wyścigów jeździł Ferrari, a drugi Włoch – Fabio Ghizzi – Lancią Delta. Wspaniałych, niezapomnianych emocji dostarczyły nam także Corolle WRC, prowadzone przez Jacka Ptaszka i Mariusza Królikowskiego. W Citroenie C2 przyjechał Grzegorz Grono, a w Saxo Bartek Czwartosz. W Fiacie Seicento ekscytujące przejazdy zaliczyli kibice z Szymonem Lewandowskim. Nie można ominąć także licytacji przejazdu dakarową ciężarówką Grzegorza Barana, czy najmocniejszym autem w Polsce – Corvettą, którą ujarzmiał Grzegorz Staszewski.

Nie zabrakło licytacji gadżetów przekazanych od zawodników. Oczywiście prezenty od Roberta Kubicy cieszyły się największym zainteresowaniem. Przypominamy jednocześnie, że trwają na stronach allegro.pl licytacje przedmiotów wystawionych przez polskich zawodników. Wśród nich medal Łukasza Komornickiego oraz beczka z Karowej z podpisem Hołka. Na aukcjach Moto Orkiestry pojawi się już wkrótce wiele innych, cennych przedmiotów.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się organizację Moto Orkiestry. Bez dobrego serca wielu wspaniałych ludzi nie udałoby się przeprowadzić takiej imprezy. Dziękujemy !!!